www.kompro.com

İçeriğe git

Ana Menü

T-Global Technology

17 Ekim 2022

TG-ALC Yüksek Performanslı Termal İletken Silikon Levha, Karmaşık Hassas Aletler için

Gelişmekte olan teknoloji eğilimlerin ilerlemesiyle, ısı dağılımı sorunu giderek daha önemli hale geliyor. Yeni geliştirilen TG-ALC yüksek performanslı termal iletken silikon levha, özel bir işlemle sentezlenen termal olarak iletken bir arayüz malzemesi ile özellikle üst düzey ürün uygulamaları için uygundur. Tüketicilere daha fazla çığır açan teknoloji getirmek için bizimle birlikte çalışın

Haftalık Bülten
25 Mart 2022

ÖNEMLİ TEKNOLOJİ HABERLERİ   
 Isı yayan malzemelerin gerçek zamanlı hesaplama ,değerlendirme yazılımı.
Farenizi tıklatabildiğiniz sürece bir ısı dağılımı çözümü bulabilirsiniz. Bu termal modül hesaplayıcı, daha olası bir çözümü hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. Bir termal modül için dikkate alınması gereken birçok faktör nedeniyle, ısı dağılımı probleminin en iyi çözümünün mühendisler tarafından birden fazla deney ve doğrulamadan geçmesi gerekiyordu. Bu nedenle herhangi bir ısı yayma ürün veya hizmetine ihtiyacınız varsa lütfen T-Global Teknoloji ile iletişime geçin, teşekkür ederiz.
Daha Fazlası için :

5 Nisan 2022

Yepyeni ürünler çok yakında! Endüstri lideri Ultra yüksek performanslı termal olarak iletken silikon levha
T-Global Technology'nin merkezi, farklı alanlardaki müşteriler için son derece özelleştirilmiş tasarımlar yürüten eksiksiz, gelişmiş bir Ar-Ge departmanına sahiptir. Bu dönemde teknolojinin tüm alanlarında yaşanan güncel gelişmelerin bir sonucu olarak elektronik bileşenlerin verimliliği hızla artmıştır. Elektronik ekipmanın normal çalışmasını sağlamak için ısı dağılımı sorununa etkili bir çözüm bulmak artık her zamankinden daha fazla gerekli. Sürekli artan bu talepleri karşılamak için T-Global Technology, en son ürünümüz olan "TG-AH25 ultra yüksek performanslı termal iletken silikon levhayı" geliştirdi. Şu anda, termal yönetim endüstrisindeki yüksek performanslı termal iletken silikon levhaların çoğu, 12 ila 15W/mK arasında bir performansa sahiptir. Kapsamlı test ve geliştirmelerin ardından T-Global Technology, 25W/mK'ye kadar termal iletkenliğe sahip termal olarak iletken bir silikon levha tasarlayabildi. Bu, ısı kaynağının yüzeyi ile ısı emici arasındaki termal direnci etkili bir şekilde azaltabilir, ısıyı kasaya aktarabilir ve böylece elektronik bileşenlerin hasar oranını en aza indirebilir.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön